Vlnené BENETTON zlavy 20%

uverejnené 15. 11. 2011, 12:31 používateľom Jana Petrikova   [ aktualizované 15. 11. 2011, 12:37 ]

UNITED COLORS

OF BENETTON.

„Vlnená BENETTON zľava 20%“

 

Typické pre prebiehajúcu módnu sezónu Jeseň – Zima 2011 sú pôvodné prírodné materiály. Vraciame sa k tradíciám. Práve vznik značky BENETTON je spojený s jedným z hlavných prírodných materiálov a tým je vlna. Luciano Benetton pred viac ako šestdesiatimi rokmi stavil začiatok svojej firmy práve na tomto „hrejivom“ materiály. Vlna je tak pre BENETTON rovnako typická ako pestré a svieže farby.

Chcete sa pripraviť na blížiaci sa mikulášsky alebo vianočný večierok? Potrebujete svieže a „hrejivé“ oblečenie do práce? Chcete vybaviť Vaše ratolesti do zimného počasia? Máme tu pre Vás akciu, ktorá platí od utorka 15. novembra do pondelka 28. novembra.

Prinášame Vám „vlnenú“ zľavu vo výške 20% na vlnené svetríky a šaty

Chcete vedieť včas o ďalších akciách a zľavách? Sledujte maily, náš facebook alebo našu web stránku www.janie.sk/benetton. Nie ste Vy alebo Vaši známi a priatelia ešte členom BENETTON klubu? Viete, že môžete získať vernostnú klubovú zľavu až 25% a to aj na novú kolekciu? Chcete byť pravidelne a včas informovaný o novom tovare a všetkých akciách našich predajní? Staňte sa aj Vy členom BENETTON Klubu. Môžete sa vyplnením krátkeho formuláru na predajni zaregistrovať. Získate klubovú kartu a môžete si užívať výhody BENETTON klubu. Kliknete sem pre viac info BENETTON KLUB ...

BENETTON Trnava


 

Sledujte nás

 na facebook-u

BENETTON Trenčín

 

Teším sa na Vašu návštevu!

Jana Petríková

Store manager

e-mail: petrikova@janie.sk

mobil: 0918 484 261

www.janie.sk/benetton-trnava

www.janie.sk/benetton-trencin

 

Comments