Vianočné BENETTON zľavy do 30%

uverejnené 11. 12. 2011, 11:56 používateľom Jana Petrikova   [ aktualizované 11. 12. 2011, 23:27 používateľom Neznámy používateľ ]

UNITED COLORS

OF BENETTON.

„Štartujeme vianočné BENETTON zľavy až 30%“

 

Urobte si aj Vy radosť a nakupujte za skvelé ceny. Trendové bundy, štýlové kabáty a úžasné kúsky oblečenia z vlny môžete získať so zľavou do 30%. 

Pred sviatkami sme pre Vás upravili otváracie hodiny. Otvorené máme v sobotu 17.12. od 10:00 do 13:00 hod a v nedeľu 18.12. od 10:00 do 14:00 hod. Môžete si tak aj počas víkendu  vychutnať vôňu vianoc na vianočných trhoch v historickom centre. Popri tom nás príjdite pozrieť a určite si vyberiete. 

 NOVÝ TOVAR - dorazila posledná časť aktuálnej kolekcie. V tejto časti prevažujú elegantné kúsky určené na sviatočnejšie príležitosti. Vlnené šaty, saténové blúzky alebo štýlové nohavice a samozrejme mnoho ďalších zaujímavých artiklov.

 Chcete vedieť včas o ďalších akciách a zľavách? Sledujte maily, náš facebook alebo našu web stránku www.janie.sk/benetton. Nie ste Vy alebo Vaši známi a priatelia ešte členom BENETTON klubu? Viete, že môžete získať vernostnú klubovú zľavu až 25% a to aj na novú kolekciu? Chcete byť pravidelne a včas informovaný o novom tovare a všetkých akciách našich predajní? Staňte sa aj Vy členom BENETTON Klubu. Môžete sa vyplnením krátkeho formuláru na predajni zaregistrovať. Získate klubovú kartu a môžete si užívať výhody BENETTON klubu. Kliknete sem pre viac info BENETTON KLUB ...


Teším sa na Vašu návštevu!

Jana Petríková

Store manager

 

e-mail: petrikova@janie.sk

mobil: 0918 484 261

www.janie.sk/benetton-trnava

www.janie.sk/benetton-trencin

 

Comments