Benetton prázdninová zlava 40%

uverejnené 23. 6. 2011, 13:13 používateľom Jana Petrikova
Milé zákazníčky a zákazníci, pripravili sme pre Vás unikátnu akciu pri ktorej môžete nakúpiť oblečenie BENETTON až so zľavou 40%.
 

Aká je zľava ?

Ovplyvňujete ju sami. Ako to funguje? Úplne jednoducho. Podľa toho koľko ks oblečenia Benetton nakúpite získavate zľavu na celý nákup od 10% do 40%.  Chcete získať zľavu 40% ? Stačí ak si u nás vyberiete aspoň 4 ks značkového oblečenie z najnovšej kolekcie Leto 2011.

Pokiaľ si kúpite si 1 ks tovaru – získate zľavu 10%. Pri kúpe 2 ks máte nárok na zľavu 20%. Ak si vyberiete 3 ks akéhokoľvek oblečenia získavate zľavu 30% na celý nákup. 
 

Značkové oblečenie Benetton na dovolenku

Neváhajte a oblečte ešte pred dovolenkami seba aj svoje ratolesti do značkového oblečenia Benetton do práce aj na voľný čas.
 
Teším sa na Vás. Jana Petríková
store manaer
Janie, s.r.o. prevádzkovateľ predajní značky Benetton Trnava a Trenčín
 

Benetton klub

PS: Už ste členom Benetton klubu? Nezabudnite, že svojimi nákupmi si zbierate na svoje klubové konto nárok na dlhodobé zľavy až do výšky 25%. Táto zľavu sa môže využiť na nákup v našich obchodoch Benetton v Trnave a Trenčíne v ktoromkoľvek čase.

Módna prehliadka Benetton Trenčín

PS: V spolupráci s Mesto Trenčín, AKTIVITA CENTRUM TRENČÍN, o.z., WAGUS Trenčín  a Športové gymnázium Trenčín,  sme pre Vás pripravili módnu prehliadku Benetton ako súčasť podujatia Týždeň plný športu. Príjdite sa aj Vy pozrieť 22.7.2011 o 14:00 hod na Mierové námestie v Trenčíne.
Comments